Augriva

Augriva – tai jaukios Plungiškių šeimos verslas siekiantis kurti baldus, kurie ne tik stilistiškai praturtina ir pagyvina bet kurių namų interjerą, bet ir užtikrina patogumą, praktiškumą ir namams suteikia neprilygstamą šeimyninę atmosferą.

UAB „Augriva“ buvo įkurta 1993 metais, istorijos kupiname ir tradicijomis pasižyminčiame Plungės mieste. Augustinas Gaudėšius, dabartinis įmonės vadovas ir vienas jos įkūrėjų, tiki, kad šeima yra svarbiausias žmonijos turtas. Todėl, vadovaudamasis šia mintimi, jis jau daugiau nei du dešimtmečius gamina ir tiekia baldus, išskirtinai pritaikytus įvairaus dydžio šeimoms.

„Augriva“ – tai įmonė įkurta šeimos, kuri supranta šeimos narių ir tradicijų svarbą. Šiais baldais yra siekiama sukurti šeimynišką atmosferą – tokią, kuri suformuoja šeimos jaukumo ir šilumos jausmą. Tai baldai, kurie kviečia visus šeimos narius kartu leisti vakarus žaidžiant stalo žaidimus, žiūrint filmus, ar minint šeimos šventes bei tradicijas.

Įmonės gaminami baldai yra modernūs, stilingi bei elegantiški. Kuriant baldų modelius, stengiamasi suformuoti unikalų dizainą, skoningai integruojantį įvairias formas, elementus ir struktūras. Kadangi kūrybai nėra ribų, įmonėje gaminami baldai įgyja išskirtinį pavidalą, kad ir kokio stiliaus jis bebūtų – tradicinio, klasikinio, modernaus, prabangaus, ar net žaismingo.

Tačiau gamybos procesų metu atsižvelgiama ne tik į baldų išvaizdą ir funkcionalumą, bet ir į jų praktiškumą bei patogumą. Priklausomai nuo užsakovo pageidavimų, baldai gali būti projektuojami taip, kad į juos būtų galima integruoti elektros energijos lizdus, įmontuoti ar tiesiog įstatyti buitinę techniką ar kitus elektroninius įrenginius (pvz., televizorių ar radiją), taip pat paliekant vietos papildomai priderinamiems ir lengvai pakeičiamiems interjero dizaino elementams, tokiems kaip vazoms, gėlėms, ar paveikslams.

„Augrivos“ baldai yra gaminami iš natūralaus medžio (pušų ir juodalksnių) masyvų. Šių medžiagų taikymas gamyboje užtikrina baldų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat, kadangi naudojama tik natūrali mediena, galite būti ramūs, nes jūsų sveikatai pavojaus šie baldai tikrai nesukels. Siekiant labiau užtikrinti saugumą, galime suprojektuoti baldus, į kuriuos po namus lakstantys jaunesnio amžiaus vaikai negalėtų atsitrenkę susižeisti ar įlįsti į tam tikrą baldų skyrių, kuriame saugomos pavojingos medžiagos (pvz., valymo priemonės ar aštrūs įrankiai).

Įmonė visai neseniai išleido savo naujausią baldų liniją – „Irutė“. Linijoje esantys baldai suprojektuoti pagal klasikinį Provanso regione (esančiame pietryčių Prancūzijoje) dominavusį baldų stilių. Provanso stiliaus baldai pasižymi išraiškingai lenktų ir tiesių konstrukcijos linijų deriniu, elegantiškais klasikinių formų ornamentais ir prabangios išvaizdos dekoratyviniais elementais. Baldų linijoje „Irutė“ šiuo metu yra dvi baldų kolekcijos – miegamojo baldų kolekcija ir vaikų kambario baldų kolekcija.

1990 dešimtmečio pabaigoje „Augriva“ sėkmingai įgyvendino savo reklaminę kampaniją ir susilaukė palyginamai daug dėmesio iš Skandinavijos šalių. Dabar jau įprastų bei sendintų baldų gamyba ir eksportu užsiimanti įmonė daugiau nei pusę savo gaminamos produkcijos pastoviai eksportuoja į Švediją bei Daniją, o daugiausiai eksportuojamų baldų keliauja į Norvegiją.

„Augriva“ gamina baldus ne tik pagal nustatytą standartą ar tam tikros kolekcijos šabloną, bet ir taip pat priima individualius užsakymus prabangaus stiliaus virtuvės baldams iš pušų ir juodalksnių masyvų. Kvalifikuoti baldų projektuotojai ir baldžiai atsižvelgia į visus užsakovo poreikius ir pageidavimus ir artimai bendradarbiauja su jais siekdami pateikti optimalų bei kokybišką galutinį produktą.

Virtuvė – tai ne tik vieta, kur gimsta maistas. Tai vieta, kur gimsta ir auga šeima.
Augustinas G.
Direktorius

Mūsų draugai

blulitaAUgriva
termoPalas
ulmasAugriva
ronerAugriva
asTautvydaslogo