Stalai

„Augriva“ siūlomų stalų įvairovė neturi ribų, nes šie gana paprasti, bet labai naudingi, baldai taip pat yra gaminami pagal individualų užsakymą. Stalo forma, spalva, dydis ir funkcija gali skirtis, priklausomai nuo užsakovo reikalavimų ir pageidavimų, tačiau bet kuriuo atveju užtikriname, kad visi mūsų gaminami stalai yra patogūs, jaukūs ir ilgaamžiai. Galite užsisakyti apvalius ir kvadratinius, aukštus ir žemus stalus valgomajam, virtuvei, svetainei ar miegamajam.

Stalai yra gaminami iš aukščiausios kokybės pušų ir juodalksnių medžių masyvų. Šios dvi medienos rūšys yra itin tinkamos stalams gaminti, nes jos yra lengvai apdirbamos bei patvarios. Stalo ilgaamžiškumą ir papildomą tvirtumą taip pat užtikrina mūsų įgudusių meistrų paruošiamas išsamus struktūrinis stalo maketas, kuriame atsižvelgiama į sutvirtinamąsias medžiagas ir stalo jungiamąsias konstrukcijas, nustatomi stalo apkrovos taškai ir atitinkamai suplanuojami stalo apkrovą atremiantys elementai ir parenkamos tik aukščiausios kokybės, saugiausios ir tinkamiausios stalų apsauginės medžiagos.

Stalų formų ir dydžių asortimentas yra labai platus. Pagal funkcionalumą, stalai gali būti derinami virtuvei (aukšti, su įrankių stalčiais), valgomajam (visiems šeimos nariams tinkamo aukščio itin tvirtas ir atsparus stalas), svetainei (žemas, bet platus, stalas gėrimams ir vaišėms pateikti) ir miegamajam (vidutinio aukščio kvadratinis staliukas knygoms, šviestuvams ir laikrodžiui statyti). Pagal formą, stalai gali būti kvadratiniai ar apvalūs, su papildomomis atramomis ar tvirtinimais, lentynėlėmis ar net kompaktiškais stalčiais.

Norėtumėte užsisakyti stalą ir praturtinti namų interjerą jaukumu ir grožiu? Kviečiame susisiekti su mumis! Kontaktinius duomenis rasite žemiau esančioje skiltyje. „Augrivos“ kvalifikuoti specialistai mielai priims jūsų užsakymą ir net gali atvažiuoti pas jus į namus, išmatuoti patalpas, kuriose planuojate statyti stalą, bei paruošti atitinkamą jo maketą. Kai tik patvirtinate paruoštą stalo maketą, jis tuojau pat perduodamas dirbtuvėms, tad savo svajonių stalo ilgai laukti tikrai neteks!

Virtuvė – tai ne tik vieta, kur gimsta maistas. Tai vieta, kur gimsta ir auga šeima.
Augustinas G.
Direktorius

Mūsų draugai

blulitaAUgriva
termoPalas
ulmasAugriva
ronerAugriva
asTautvydaslogo