Virtuvės baldai ir virtuvės baldų komplektai

„Augriva“ – modernūs, elegantiški, klasikiniai, bei Provanso stiliaus virtuvės baldai ir virtuvės baldų kolekcijos pagal individualų užsakymą. Nors ir įmonė gali pasiūlyti įspūdingą asortimentą šabloninio tipo baldų, t. y. baldų, konstruojamų pagal tam tikrą nekintantį dizainą, pagrindinė „Augrivos“ idėja yra individualumas ir unikalumas. Pagal tam tikrą standartą sukonstruotas baldas be abejo atrodys įspūdingai, bet tik išskirtinai jums sukurti ir jūsų poreikius tenkinantys baldai tobulai atitiks jūsų gyvenamąją erdvę ir sudarys nepamirštamą įspūdi jūsų svečiams.

Virtuvės baldai yra gaminami iš pušies ir juodalksnio medienos masyvų, kurie yra ne tik natūraliai dailaus rašto, bet ir lengvai apdorojami – tai savybės, kurios itin palankios „Augrivos“ ekspertams meistriškai sukurti įvairias formas ir dekoratyvinius elementus. Net atlikus minimalius baldų konstrukcijos apdailos darbus, baldai išlaikys savo natūralų grožį ir praturtins bet kokių namų interjerą savo prabangumu ir meniškumu spindinčiais dekoratyviniais elementais bei struktūrinėmis formomis.

Pušis yra palyginamai lengva ir minkšta medienos rūšis, išsiskirianti savo tolygiu ir švelniu paviršiumi. Šios rūšies medžiai yra lengvai apdirbami rankiniais ir elektriniais įrankiais, todėl išgauti pageidaujamas formas ir raštus tikrai nėra sunku. Taip pat, pušis yra įvairaus pobūdžio klijams imli medžiaga, todėl iš pušies gaminami virtuvės baldai gali būti itin tvirtai sukonstruoti – meistriškai apgalvoto mechaninio baldų struktūros plano bei žmogui nekenksmingų klijų derinys užtikrina ilgaamžį tvirtumą.

Juodalksnis taip pat yra gana lengva, bet, lyginant su pušimi, šiek tiek tvirtesnė medžiaga. Juodalksnių savybės yra labai panašios į pušų, todėl mediena taip pat yra natūraliai tinkanti virtuvės baldams gaminti. Iš šios rūšies medienos gaminami virtuvės baldai pagal savo kokybę įprastai prilyginami iš ąžuolo gaminamiems baldams. Tiek pušis, tiek juodalksnis yra optimalaus kainos ir kokybės santykio mediena, todėl galite būti užtikrinti, kad gaunate gerą produktą už sąžiningą kainą.

NAUJIENA! „Augriva su pasididžiavimu pristato virtuvės baldų kolekciją „Irutė“. Į šią kolekciją įtrauktų virtuvės baldų dizainas pasižymi klasikinio Provanso regione (pietryčių Prancūzijoje) dominavusio baldų stiliaus struktūriniais elementais ir dekoratyvinėmis detalėmis. Provanso regiono stiliaus virtuvės baldai išsiskiria iš tipinių klasikinių baldų asortimento savo elegantiškai lenktų ir tiesių struktūros linijų deriniu ir skoningais bei prabanga dvelkiančiais ornamentais ir konstrukcijos elementais.

Nepaisant baldų stiliaus – ar jis bebūtų modernus ar klasikinis, prabangus ar žaismingas – šio šeimos verslo gaminami virtuvės baldai yra prisotinami unikalumo ir šeimyniškumo atmosfera. Vadovaudamiesi įmonės šeimyniškumo ir individualumo filosofija, „Augrivos“ specialistai projektuodami ir realizuodami produktus visada atkreipia dėmesį į tai, kas naudosis šiais baldais ir siekia rasti optimalų estetinio dizaino ir praktiško funkcionalumo vidurkį. Baldai yra ne tik išskirtinio grožio ir konceptualiai derantys prie baldus užsakiusios šeimos namų interjero, bet ir savo jaukumu ir funkcionalumu pritraukia visus šeimos narius kartu leisti laiką gaminant maistą, valgant, ir po visko sutvarkant valgomąją vietą ir išplaunant indus. Visgi, virtuvė yra ne tik vieta, kur gimsta maistas bet ir vieta, kur gimsta ir auga tvirta šeima.

Norėdami užsisakyti virtuvės baldus pagal jūsų pageidaujamus matmenis ir poreikius, kviečiame susisiekti su mumis kontaktinių duomenų skiltyje nurodytu telefono numeriu ar el. pašto adresu. Mūsų ekspertai gali atkeliauti pas jus į namus, pamatuoti patalpas ir paruošti tobulai priderintą baldų ar baldų rinkinio dizainą. Jums patvirtinus pageidaujamą dizainą, darbai tuojau pat yra pradedami.

Virtuvės baldai

 

Virtuvė – tai ne tik vieta, kur gimsta maistas. Tai vieta, kur gimsta ir auga šeima.
Augustinas G.
Direktorius

Mūsų draugai

blulitaAUgriva
termoPalas
ulmasAugriva
ronerAugriva
asTautvydaslogo