Kėdės

„Augriva“ siūlo platų stilingų ir patogių kėdžių pasirinkimą – galimi ne tik šabloniniai variantai, bet ir kėdės pagal individualų užsakymą, todėl kėdžių dizaino galimybės yra beribės. Kėdės būna įvairiausių dydžių ir formų, tačiau „Augrivos“ specialistai bet kuriuo atveju pirmiausiai pasirūpina, kad galutinis produktas būtų patogus, jaukus ir tvirtas.

Kėdės gaminamos iš kokybiškų pušų ir juodalksnių medžių masyvų. Iš pušų gaminamos kėdės yra labai stilingos ir nepriekaištingai prisiderina prie bet kokio namų interjero, bet jeigu norite papildomo tvirtumo, tuomet šiuos paprastus ir praktiškus baldus pagaminsime iš juodalksnio medienos, kuri kartais dėl savo tvirtumo yra lyginamas su ąžuolu. Prieš pradėdami darbus, mūsų kvalifikuoti meistrai sudarys kėdės konstrukcijos planą, nustatantį visus apkrovos taškus, tvirtinimus, bei optimalius sprendimus patogumui ir praktiškumui užtikrinti.

Kėdžių dydžių ir formų pasirinkimas yra labai didelis. Galime pasiūlyti įvairiausius klasikinių medinių kėdžių variantus ir prie jų priderinti pageidaujamus patogumus: atlošą, paminkštinimą ir porankius. Taip pat galime papuošti kėdes stilingais bei elegantiškais ornamentais, atlošuose išpjauti norimas formas ar ženklus, pritaikyti kvadratinę, apvalią ar apvalių kampų sėdynę, priderinti atitinkamą sėdynės paminkštinimą, aptraukti ją jūsų pageidaujama medžiaga. Šeimoms su atžalomis galime pasiūlyti aukštas ir žemas vaikų kėdes, o jeigu su jumis gyvena seneliai – kodėl gi nenustebinus jų supamu krėslu?

Norėtumėte užsisakyti kėdę ir papildyti savo jaukius namus gražiais baldais? Susisiekite su mumis! Kontaktiniai duomenys pateikiami žemiau. „Augrivos“ kvalifikuotas personalas su malonumu priims jūsų užsakymą ir, prieš pradėdami darbus, paruoš maketą ir pristatys jums. Patvirtinus maketą, pradėsime darbus.

Virtuvė – tai ne tik vieta, kur gimsta maistas. Tai vieta, kur gimsta ir auga šeima.
Augustinas G.
Direktorius

Mūsų draugai

blulitaAUgriva
termoPalas
ulmasAugriva
ronerAugriva
asTautvydaslogo