Valgomojo kambario baldai

Valgomasis – viena nuostabiausių ir šeimyniškiausių vietų namuose, sukviečianti ne tik senelius, tėvelius ir vaikus, bet ir kaimynus, draugus ir net augintinius.

Ne visos šeimos turi galimybes įsirengti valgomuosius kambarius namuose. Tačiau, ši it savo traukos centrą turinti namų dalis sugeba ne tik suburti visą šeimą, bet ir sustiprinti jos narių tarpusavio ryšius bei sudaryti jaukią atmosferą nepamirštamiems prisiminimams formuotis. Taigi, kaip manote, ar ne laikas įsirengti valgomąjį savo namuose?

Valgomojo kambario baldai, kaip ir kiti „Augrivos“ siūlomi baldai, yra gaminami iš pušies ir juodalksnio medžio masyvų, kurie išsiskiria savo įgimtu raštu ir yra lengvai paruošiami. Įmonės meistrai teigia, kad šių rūšių mediena yra ypač tinkama įvairioms formoms ir dekoratyviniams ornamentams kurti. Užtenka minimaliai paruošti baldų konstrukcijos apdailą, nes mediena yra natūraliai daili ir sudaro prabangumo įspūdį. Dekoratyvinių elementų bei struktūrinių formų įtraukimas į projektą tik dar labiau praturtina jau savu grožiu spindinčius baldus.

Lyginant su kitais medžiais, pušis yra lengvas ir minkštas medis. Ši medienos rūšis yra tolygaus ir švelnaus paviršiaus. Pušis yra gana lengvai apdirbama tiek rankiniais, tiek elektriniais įrankiais, todėl sukurti norimas formas ir raštus yra labai lengva. Dėl savo natūralių savybių, pušis taip pat labai gerai sulimpa taikant įvairaus pobūdžio klijus. Todėl valgomojo kambario baldai išlieka tvirti ir jais gali mėgautis net kelios šeimos kartos. Mūsų ekspertai nuodugniai apgalvoja mechaninį baldų struktūros planą, o žmogaus sveikatai nekenksmingos lipniosios medžiagos tik dar labiau užtikrina baldų ilgaamžiškumą.

Juodalksnis – taip pat gana lengvas, bet truputį tvirtesnis medis negu pušis. Juodalksniai savo savybėmis yra panašūs į pušis, tad šios rūšies mediena taip pat yra labai tinkama medžiaga valgomojo kambario baldų gamyboje. Iš šios medienos tipo gaminami valgomojo kambario baldai dažnai yra prilyginami iš ąžuolo gaminamiems baldams dėl jų natūraliai aukštos kokybės. Juodalksnių ir pušų kainos-kokybės santykis yra optimalus, todėl būkite ramūs – tikrai gausite aukštos kokybės gaminį už sąžiningą kainą.

Stipriomis šeimyninėmis tradicijomis ir tarpusavio ryšiais pasižymintis šeimos verslas siekia tiekti valgomojo kambario baldus, dvelkiančius šeimyniškumu ir išskirtinumu. Įmonės šeimyniškumą propaguojanti filosofija yra akivaizdi individualiai projektuojamuose ir gaminamuose produktuose. Mūsų kvalifikuoti specialistai atsižvelgia į tai, kas naudosis valgomojo kambario baldais ir visada stengiasi išgauti produktą, kuris būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas. Projektuojant taip pat atsižvelgiama į baldus užsakiusios šeimos namų vidaus dizainą. Tokiu būdu užtikrinama, kad naujieji baldai atneš tik dar daugiau jaukumo ir funkcionalumo į namus ir pritrauks visą šeimą kartu leisti laiką pusryčiaujant, pietaujant ir vakarieniaujant. Valgomojo kambario baldai taip pat padeda sukurti šeimyniškumo atmosferą, nes šis kambarys taip pat gali būti vieta, kur šeima leidžia savo laisvalaikį.

Valgomojo kambario baldus taip pat galime pagaminti pagal jūsų pateiktus matmenis ir atsižvelgdami į jūsų išskirtinius poreikius. Kviečiame susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu, kurie yra nurodyti kontaktinių duomenų skiltyje. Mūsų specialistai yra visada pasiruošę atkeliauti į jūsų namus, išmatuoti patalpas ir paruošti atitinkamai priderintą valgomojo kambario baldų ar baldų rinkinio dizainą. Darbai pradedami jums patvirtinus norimą dizainą.

 

Virtuvė – tai ne tik vieta, kur gimsta maistas. Tai vieta, kur gimsta ir auga šeima.
Augustinas G.
Direktorius

Mūsų draugai

blulitaAUgriva
termoPalas
ulmasAugriva
ronerAugriva
asTautvydaslogo